Apmeklē klimata izziņas darbnīcu Mežaparkā | WWF Latvia

Apmeklē klimata izziņas darbnīcu MežaparkāPublicēts 29 aprīlis 2014   |  
Pasaules Dabas Fonda direktors Jānis Rozītis un panda
© Pasaules Dabas Fonds
Veselīga dzīvesveida dienā darbosies Pandas klimata izziņas darbnīca, kurā visas dienas garumā būs iespēja piedalīties ar vidi un veselīgu dzīvesveidu saistītās aktivitātēs. Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja aizpildīt Dzīvesveida kalkulatoru, lai uzzinātu sava dzīvesveida ietekmi uz klimatu.

Īpaši padomāts arī par pasākuma jaunākajiem apmeklētājiem, ar kuriem Pasaules Dabas Fonda (PDF) simbols Panda veidos maskas un spēlēs izglītojošas spēles.

Pasaules Dabas Fonds ar Latvijas Vides aizsardzības fonda atbalstu ir izveidojis īpašu dzīvesveida kalkulatoru, ar kura palīdzību tikai dažu minūšu laikā vari uzzināt sava dzīvesveida ietekmi uz vidi. Kalkulatoru iespējams aizpildīt PDF mājas lapā. http://www.pdf.lv/klimats/

Veselīga dzīvesveida diena ir pirms četriem gadiem aizsākta tradīcija, kura arī šogad 1.maijā, no plkst. 9.00 līdz 18.00, norisināsies kultūras un atpūtas parkā „Mežaīparks”. Pasākumu rīko SIA „Rīgas meži” sadarbībā ar Latvijas sporta federācijām, sporta klubiem un veselīga dzīvesveida organizācijām.

Sīkāka informācija par pasākumu šeit
Pasaules Dabas Fonda direktors Jānis Rozītis un panda
© Pasaules Dabas Fonds Palielināt

komentāri

blog comments powered by Disqus