Mazāk plastmasas – lielāks atbalsts Baltijas jūrai | WWF Latvia

Mazāk plastmasas – lielāks atbalsts Baltijas jūraiPublicēts 28 marts 2018   |  
PDF saņem Stockmann ziedojumu
© Ieva Gedzuna
Nule kā noslēdzies pirmais posms universālveikala Stockmann realizētajai akcijai “Nepērc plastmasas maisiņu”, kuras ietvaros par katru nenopirkto maisiņu ir iespējams pievienoties ziedojumam Baltijas jūras aizsardzībai. Iepazīstoties ar pārdošanas rezultātiem, tika konstatēts, ka plastmasas maisiņu pirkšanas apjomi ir samazinājušies par 25 procentiem.
 
Rezultātā universālveikala pircēji ar savu izvēli - nepirkt maisiņu -  ir sakrājuši summu 1455 eiro apmērā. Tā tika ziedota uzņēmuma partnerim – Pasaules Dabas Fondam (PDF), kas arī Latvijā realizē Baltijas jūras aizsardzības programmu.
 
“Dabas aizsardzību neveic dabas aizsardzības organizācijas, tās tikai izglīto cilvēkus par dažādu jaunu prakšu nepieciešamību. Īstie dabas sargātāji vai nesargātāji ir normatīvo aktu izstrādātāji, dažādi uzņēmumi un sabiedrība kopumā, kas ik dienas ar savām izvēlēm atstāj ietekmi uz vidi. Prieks, ka Stockmann ir nolēmuši mudināt savus klientus izvairīties no lieku atkritumu radīšanas, ” atzīst PDF Baltijas jūras un saldūdens programmas vadītāja Elīna Kolāte. Ziedojums tiks izlietots Baltijas jūras aizsardzībai un ar tiem saistītajiem izglītojošajiem pasākumiem.
 
“Veikt uzņēmējdarbību atbildīgi un iedvesmot mūsu klientus ilgtspējīgām izvēlēm ir viena no Stockmann pamatvērtībām un ikdienas darba neatņemama sastāvdaļa. Viena no redzamākajām aktivitātēm 2017. gadā un arī šogad ir kampaņa “Nepērc plastmasas maisiņu”. Noslēdzot šīs kampaņas pirmo posmu ir patiess gandarījums redzēt, ka ar savu darbību spējam palīdzēt klientiem pieņemt dabai draudzīgus lēmumus un reizē atbalstīt Baltijas jūras aizsardzību,” uzsver Stockmann Rīga universālveikala direktore Dace Goldmane.


Jāpiebilst, ka PDF arī turpmāk sadarbosies ar Stockmann Rīga, atbalstot uzņēmumu gan ar ekspertu konsultācijām virzoties videi atbildīga patēriņa virzienā, gan arī realizējot citus informatīvos un izglītojošos projektus.
PDF saņem Stockmann ziedojumu
© Ieva Gedzuna Palielināt

komentāri

blog comments powered by Disqus