Ar tiltiem uz kara tematiku turpinās diskusiju cikls "Kāds sakars?" | WWF Latvia

Ar tiltiem uz kara tematiku turpinās diskusiju cikls "Kāds sakars?"Publicēts 08 maijs 2018   |  
WWF vēsture
© WWF
Pasaules Dabas Fonds sadarbībā ar Ziemeļvalstu Ministru padomes biroju Latvijā turpina diskusiju ciklu “Kāds sakars?”. Cikla ietvaros plānots sabiedrību iesaistīt sarunās, kur galda vienā pusē sēž vide, otrā – sfēra, kura sākotnēji nešķiet saistīta ar vidi, ja vien neiedziļinās. 

Vai zināt, kāds sakars videi un migrācijai, videi un investīcijām, videi un vēsturiskām kaujām? Šoreiz diskusija tiek organizēta kopā ar Vēstures izpētes un popularizēšanas biedrību - vēsturnieks, vēstures doktorsKārlis Dambītis stāstīs par to, kā vide ietekmējusi kaujas Rīgā un tās apkārtnē XX gadsimtā. Pēc tam – brīva diskusija.
Aicināti gan vides, gan vēstures entuziasti, gan arī cilvēki bez priekšzināšanām, kuriem vienkārši šķiet, ka šāda diskusija varētu būt labs veids, kā pavadīt vakaru. 

Lai mums vieglāk būtu aprēķināt optimālo telpas iekārtojumu un galda klājumu, lūdzam reģistrēties diskusijas apmeklētāju sarakstā:https://ej.uz/6znm

“Kāds sakars?” diskusijas notiks reizi mēnesī, lai savestu kopā dažādu nozaru pārstāvjus un lai diskusijas par vidi iznestu ārpus aktīvo “zaļo” burbuļa.
WWF vēsture
© WWF Palielināt

komentāri

blog comments powered by Disqus