Zemes stunda | WWF Latvia


Zemes stunda 2010, Kanāda, Vankūveras sala 
	© Jeremiah Armstrong / WWF-Canada

2018. gada 24. marts 20:30 - 21:30

Jau vienpadsmito reizi cauri laika joslām visā pasaulē svinēs Zemes stundu.

2018. gada 24. martā laikā no 20:30-21:30 ikviens iedzīvotājs, uzņēmums, pašvaldība, valdība ir aicināts simboliski izslēgt apgaismojumu uz vienu stundu, lai parādītu savu apņemšanos videi draudzīgākai rīcībai ikdienā.

 

Piedalies!

 • Lai arī kur Tu būtu 2018. gada 24. martā 20:30 uz stundu izslēdz gaismu savā istabā, mājā, dzīvoklī.
 • Uzņēmumi, iestādes, organizācijas un pašvaldības aicinām izslēgt uz Zemes stundas laiku ēku fasāžu dekoratīvo apgaismojumu (ielu apgaismojumu nebūtu vēlams izslēgt drošības apsvērumu dēļ, bet pēc iespējām un vēlmes var samazināt) vai nozīmīgu objektu, kas atrodas to teritorijā, (pieminekļu, ēku) dekoratīvo apgaismojumu.

Organizē pasākumus & aicini piedalīties citus!

 • Organizē Zemes stundas pasākumu par vides tematiku pirms, Zemes stundas laikā vai pēc tās saviem draugiem, radiem vai pašvaldības iedzīvotājiem.
 • Aicini Zemes stundā piedalīties savus draugus, radus, kolēģus, kaimiņus – mutiski, rakstiski, video veidā vai izvietojot Zemes stundas plakātus (interesēties, rakstot uz info@pdf.lv).
 • Apmeklē citu rīkotus Zemes stundas pasākumus.
 • Uzņēmumi, iestādes un pašvaldības ir aicināti ievietot informāciju par Zemes stundu un reklāmkarodziņu mājaslapās vai citos informatīvajos izdevumos.

Izmaini ko savā dzīvesveidā!

Pasaules lielākā vides akcija

Miljoniem cilvēku visapkārt pasaulei, simboliski izslēdzot apgaismojumu uz vienu stundu, pieprasa izlēmīgu rīcību klimata problēmu risināšanai.

Zemes stundas iedvesmoti

Konkurss "Klimata vēstnieks"

 
	© Pasaules Dabas Fonds
Konkurss Klimata vēstnieks
© Pasaules Dabas Fonds
Zemes stundas priekšvēstnesis konkurss “Klimata vēstnieks” - nominē kādu vai piesakies pats!
Pasaules Dabas Fonds un “Tetra Pak” aicina ikvienu cilvēku, pašvaldību un uzņēmumu pievienoties Zemes stundas idejai, izvirzot kandidātus konkursam “Klimata vēstnieks”.

Konkursā ir divas nominācijas, kurām vari pieteikties pats vai nominēt kādu līdzcilvēku.
 • Nominācijā “Dabai draudzīga dzīvesveida vēstnieks” aicinām pieteikt personu, kura dzīvo videi draudzīgi;
 • Nominācijā  “Dabai draudzīga dzīvesveida vēstnieks sabiedrībā”, personu, kura ir guvusi būtiskus panākumus videi draudzīgu iniciatīvu īstenošanā, iesaistot sabiedrību.

Katras nominācijas uzvarētājs iegūs dāvanu karti 500 EUR vērtībā aktīvās atpūtas inventāra veikalā “Ceļotājs”. Konkursa uzvarētāji tiks godināti Zemes stundai veltītā koncertā 24. martā Fon Stricka villā Rīgā!
 
 rel=
Zemes stundas lieldraugi
© Zemes stundas atbalstītāji

Zemes stundas lieldraugs

 • 
	© Tetra Pak
 • 
	© Facebook
  Pievienojies Zemes stundas atbalstītājiem, seko līdzi!