Iespēja satikt savu NVO ES mājā | WWF Latvia

Iespēja satikt savu NVO ES mājāPublicēts 27 oktobris 2015
Radošās darbnīcas, Bauska.
© Pasaules Dabas Fonds

28.oktobrī no plkst.16.00 līdz 18.00 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, 1.stāvā, notiks informatīvs pasākums jauniešiem par līdzdalības iespējām „Nāc un satiec savu NVO!”. Pasākumā ar prezentāciju un informatīviem materiāliem piedalīsies arī Pasaules Dabas Fonds.

Līdzdalība organizācijās, biedrību un nodibinājumu darbībā, kā arī dažādu projektu un iniciatīvu īstenošanā ir iespēja ne tikai vērtīgi un mērķtiecīgi pavadīt brīvo laiku, bet arī paplašināt redzesloku un iegūt jaunas prasmes un zināšanas. Kontaktbiržā no plkst.16.30 ikviens interesents varēs iepazīties ar biedrībām, kuras meklē aktīvus jauniešus, kas vēlas iesaistīties brīvprātīgo pulkā, ziedot savu laiku un prasmes sabiedriski lietderīgiem mērķiem, kā arī gūt vērtīgu un turpmākajā karjerā noderīgu pieredzi.

Pasākumā piedalīsies jaunatnes organizācija „Klubs „Māja” – jaunatne vienotai Eiropai”, Pasaules Dabas Fonds, biedrība „Patvērums „Drošā māja””, Latvijas Jauniešu organizācija „Tellus” un jauniešu studija „BaMbuss”.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš tiešsaistē http://goo.gl/forms/L9Wiw0rI1P vai zvanot pa tālruni 67085445.

Atbalsts nodibinājuma „Pasaules Dabas Fonds” darbībai vides interešu aizstāvībā un pilsoniskās sabiedrības stiprināšanā Latvijā

Radošās darbnīcas, Bauska.
© Pasaules Dabas Fonds Palielināt