TEDxWWF: atzīti domu līderi dalās pārdomās par dabas aizsardzību | WWF Latvia

TEDxWWF: atzīti domu līderi dalās pārdomās par dabas aizsardzībuPublicēts 02 decembris 2014
TED x WWF
© Lode Saidane / WWF
TEDxWWF konferencē Briselē šogad piedalījās rakstnieks  Tonijs Džunipers (Tony Juniper),  advokāte un 2014. gada Goldman Ziemeļamerikas Vides balvas laureāte Helena Slottje (Helen Slottje) un Džordžs Maršels (George Marshall) Klimata informācijas tīkla līdzdibinātājs, kurš ir radījis teorijas par to, kāpēc cilvēka prāts tiecas ignorēt vides draudus.
 


TEDxWWF ir nozīmīgs notikums, kas saved kopā vietējos un globālos ekspertus no dažādām disciplīnām, kas ikdienā strādā, lai panāktu izpratni, ka mums ir tikai viena – šī planēta.

Šobrīd, kad pasaules iedzīvotāji lieto vairāk resursu nekā Zemes spēj saražot,  Pasaules Dabas Fonda ‘Dzīve vienas planētas iespējās’(‘One Planet Living’) meklē risinājums, kā dzīvot un strādāt tā, lai nepārsniegtu planētas resursu kapacitāti.

Šogad publicētais WWF Dzīvās planētas ziņojums rāda, ka visas 27 Eiropas Savienības dalībvalstis, kas apskatītas pētījumā, dzīvo pāri ilgtspējas robežām. Tas nozīmē, ka tās lielā mērā paļaujas uz resursiem no citām valstīm. Būtu nepieciešamas 2,6 planētas Zeme, ja visi dzīvotu kā vidēji Eiropas Savienības pilsoņi.

 
 
TED x WWF
© Lode Saidane / WWF Palielināt