Akcija "Strādā jebkur!" pulcē interesentus | WWF Latvia

Akcija "Strādā jebkur!" pulcē interesentusPublicēts 27 maijs 2016   |  
27.maijā kopā ar Pasaules Dabas Fondu tika aizvadīta gadskārtējā akcija “Strādā jebkur!”
© Pasaules Dabas Fonds
27.maijā tika aizvadīta  gadskārtējā akcija “Strādā jebkur!”, kuras laikā interesenti varēja iepazīties ar elastīga darba stila priekšrocībām. Akcijas laikā  pie  Latvijas Nacionālā muzeja, baudot radošu darba vidi un uzzinot noderīgu informāciju par elastīga darba stila ieguvumiem, visi interesanti tika aicināti strādāt kopā neformālā vidē.

“Pasaules Dabas Fonds piedalās akcijā “Strādā jebkur!” jau piekto gadu, jo tā sniedz iespēju popularizēt  sociāli atbildīgus un apkārtējai videi draudzīgākus darba nosacījumus.  Tradicionāli pieņemtais darba stils, kurā darbinieka efektivitāte tiek vērtēta tikai pēc darba vietā pavadītā stundu skaita, aizvien biežāk tiek aizstāts ar elastīgāku pieeju tam, no kurienes strādā darbinieks.

Elastīgā darba vide, ko atbalsta mūsdienu tehnoloģiskie risinājumi, palīdz arī risināt vides problēmas, kas saistītas ar transportu un enerģijas patēriņu, tādejādi mazinot siltumnīcefekta gāzu emisijas un pozitīvā formā veicinot darbinieku izpratni par videi draudzīgāku dzīvesveidu. Tāpat mēs esam savā birojā ieviesuši vides pārvaldības sistēmu “Zaļais birojs”, kas ļauj atbildīgi izvērtēt dažādās ikdienas paradumu ietekmes un tās mazināt - akcijas "Strādā jebkur" ietvaros vēlamies uzsvērt arī šādas programmas nepieciešamību katrā ofisā” stāsta Jānis Rozītis, Pasaules Dabas Fonda direktors.

Visi jaunumi
27.maijā kopā ar Pasaules Dabas Fondu tika aizvadīta gadskārtējā akcija “Strādā jebkur!”
© Pasaules Dabas Fonds Palielināt

komentāri

blog comments powered by Disqus