Zemes stunda Rīgā tiks sagaidīta kopā ar Kārli Kazāku | WWF Latvia

Zemes stunda Rīgā tiks sagaidīta kopā ar Kārli KazākuPublicēts 11 marts 2016   |  
Kārlis Kazāks Pasaules Dabas Fonda akcijā Zemes stunda
© Aija Krodere
Šī gada 19. martā laikā no plkst. 20:30 - 21:30 visā pasaulē Zemes stunda notiks jau desmito reizi, rīdzinieki aicināti šos svētkus sagaidīt Pasaules Dabas Fonda organizētā pasākumā Miit Cafe, klausoties Kārļa Kazāka koncertu. Ieeja pasākumā būs bez maksas, pirms koncerta viesiem būs iespēja uzzināt vairāk par klimata pārmaiņām, Zemes stundas mērķiem, kā arī Pasaules Dabas Fonda darbību. 19.martā Zemes stundas svētku pasākumi notiks visā Latvijā, ar šobrīd apstiprināto sarakstu iespējams iepazīties šeit.

Šogad Zemes stundas sauklis ir Iededzies pārmaiņām. Akcijas mērķis ir ne tikai vērst sabiedrības uzmanību uz klimata pārmaiņām, bet arī domāt par ikdienas ietekmi uz klimatu individuālā, korporatīvā un valstiskā līmenī.

Zemes stundas akcijā var piedalīties ikviens iedzīvotājs un uzņēmums. Aicinām  uzņēmumu un organizāciju dalību Zemes stunda 2016 pieteikt, rakstot uz e-pastu - info@pdf.lv.
Ko darīt Zemes stunda laikā?

2016. gada 19. martā no plkst. 20:30 līdz 21:30 iespēju robežās aicinām pašvaldības un uzņēmumus izslēgts fasādes apgaismojums labi pamanāmām un pazīstamām, centrālām ēkām (ēkai) vai objektiem (baznīcas, domes ēkas, kultūras nami u.c.), neradot riskus iedzīvotāju drošībai (ielu apgaismojumus ieteicams atstāt, jo akcija ir simboliska);
Iedzīvotājus aicinām organizēt Zemes stundai un dabas aizsardzībai veltītus pasākumus savās mājās, darba vietās, uzņēmumos un organizācijās;
Piedalīties Zemes stundas pasākumos visā Latvijā. Informācija par Zemes stundas pasākumiem Latvijā būs atrodama Pasaules Dabas Fonda mājas lapā sadaļā - Zemes stunda.
Domāt un rīkoties videi draudzīgāk katru stundu un katru dienu!

 

Sekot Zemes stundas jaunumiem var arī sociālajos tīklos draugiem.lv/zemesstunda un facebook.com/zemesstunda, kā arī Pasaules Dabas Fonda mājas lapā www.pdf.lv.

Par Zemes stundu:

Zemes stunda ir pasaulē lielākā vides akcija, kas tradicionāli notiek marta pēdējās sestdienas vakarā laikā no 20:30 līdz 21:30 pēc vietējā laika. Līdzīgi kā Jaunā gada sagaidīšana, Zemes stunda tiek organizēta un svinēta ikvienā pasaules daļā, sekojot laika joslu plānojumam. Desmit gadu laikā, kopš notiek Zemes stunda, akcija kļuvusi par globālu kampaņu, kurā ikvienam pasaules iedzīvotājam dota iespēja parādīt savu attieksmi un rīcību vides un dabas ilgtspējas saglabāšanai. Akcijas laikā iedzīvotāji, institūcijas, uzņēmumi, organizācijas ir aicināti simboliski uz vienu stundu izslēgt elektrību, tādējādi paužot savu atbalstu vides un klimata pārmaiņu problemātikai un nepieciešamajiem risinājumiem.
Kārlis Kazāks Pasaules Dabas Fonda akcijā Zemes stunda
© Aija Krodere Palielināt

komentāri

blog comments powered by Disqus