"Strādā jebkur" - mūsdienīga, zaļi domājoša darba devēja pieeja | WWF Latvia

"Strādā jebkur" - mūsdienīga, zaļi domājoša darba devēja pieejaPublicēts 27 maijs 2016
Jānis Rozītis, Pasaules Dabas Fonda direktors
Jānis Rozītis atbild uz žurnālistes jautājumiem par elastīgu darba laiku un WWF programmu "Zaļais birojs"
© Pasaules Dabas Fonds
27.maijā tika aizvadīta  gadskārtējā akcija “Strādā jebkur!”, kuras laikā interesenti varēja iepazīties ar elastīga darba stila priekšrocībām. Akcijas laikā  pie  Latvijas Nacionālā muzeja, baudot radošu darba vidi un uzzinot noderīgu informāciju par elastīga darba stila ieguvumiem, visi interesanti tika aicināti strādāt kopā neformālā vidē.

“Strādā jebkur!” akcija risinās jau vairākus gadus un tās mērķis ir praktiski demonstrēt iespējas, ko sniedz mūsdienu tehnoloģijas, kā arī aktualizēt ieguvumus, ko šāds darba stils sniedz  kā organizācijām un tās darbiniekiem, tā apkārtējai videi.

“Pasaules Dabas Fonds piedalās akcijā “Strādā jebkur!” jau piekto gadu, jo tā sniedz iespēju popularizēt  sociāli atbildīgus un apkārtējai videi draudzīgākus darba nosacījumus.  Tradicionāli pieņemtais darba stils, kurā darbinieka efektivitāte tiek vērtēta tikai pēc darba vietā pavadītā stundu skaita, aizvien biežāk tiek aizstāts ar elastīgāku pieeju tam, no kurienes strādā darbinieks.

Elastīgā darba vide, ko atbalsta mūsdienu tehnoloģiskie risinājumi, palīdz arī risināt vides problēmas, kas saistītas ar transportu un enerģijas patēriņu, tādejādi mazinot siltumnīcefekta gāzu emisijas un pozitīvā formā veicinot darbinieku izpratni par videi draudzīgāku dzīvesveidu. Tāpat mēs esam savā birojā ieviesuši vides pārvaldības sistēmu “Zaļais birojs”, kas ļauj atbildīgi izvērtēt dažādās ikdienas paradumu ietekmes un tās mazināt - akcijas "Strādā jebkur" ietvaros vēlamies uzsvērt arī šādas programmas nepieciešamību katrā ofisā” stāsta Jānis Rozītis, Pasaules Dabas Fonda direktors.
Jānis Rozītis, Pasaules Dabas Fonda direktors
Jānis Rozītis atbild uz žurnālistes jautājumiem par elastīgu darba laiku un WWF programmu "Zaļais birojs"
© Pasaules Dabas Fonds Palielināt