Pasaules Dabas Fonds uzsāk sadarbību ar ekoloģisko mājas un sadzīves tīrīšanas līdzekļu ražotāju “Purenn” | WWF Latvia

Pasaules Dabas Fonds uzsāk sadarbību ar ekoloģisko mājas un sadzīves tīrīšanas līdzekļu ražotāju “Purenn”Publicēts 03 februāris 2017
2017.gada sākumā Pasaules Dabas Fonds un ekoloģisko mājas un sadzīves tīrīšanas līdzekļu ražotājs “Purenn” noslēdza sadarbības līgumu.
© PURENN
2017.gada sākumā Pasaules Dabas Fonds (PDF) un ekoloģisko mājas un sadzīves tīrīšanas līdzekļu ražotājs “Purenn” noslēdza sadarbības līgumu. Turpmāk 1 eiro cents no katra nopirktā “Purenn” produkta tiks ziedots PDF.

PURENN pārstāve Agate Kančs stāsta: “Savā uzņēmējdarbībā esam ieinteresēti tīras dabas saglabāšanā. Produkcijā izmantojam tīras un apkārtējai videi draudzīgas aktīvās sastāvdaļas no dabas. Vēlamies sniegt atbalstu Pasaules Dabas Fondam, lai atbalstītu viņu ieguldījumu Latvijas vides aizsardzībā, tāpēc, sākot ar šo gadu, no katra nopirktā PURENN produkta viens eiro cents tiks ziedots šīs organizācijas projektu atbalstam.”

Pasaules Dabas Fonds atzinīgi novērtē uzņēmējdarbību, kura tiek īstenota ar rūpēm par dabu. “Liels prieks, ka Latvijas uzņēmēji apzinās, ka rūpes par dabu ir būtiskas. Pasaules Dabas Fonda mērķis ir dabas aizsardzība, lai saglabātu ģenētisko, sugu un ekosistēmu daudzveidību, nodrošinātu atjaunojamo dabas resursu nenoplicinošu izmantošanu tagad un nākotnē, palīdzētu samazināt piesārņojumu un dabas resursu un enerģijas izšķērdīgu patēriņu. Uzņēmuma PURENN sniegto finansiālo atbalstu izmantosim ar šīm iniciatīvām saistītu projektu īstenošanai,” komentē Pasaules Dabas Fonda komunikācijas vadītāja Ilga Lēmane.

PURENN jeb Pure Northern Nature ir Latvijā radīts zīmols un uzņēmums, kas kopš 2015. gada  ražotnē Jelgavā izstrādā un ražo ekoloģiskus, sadzīvē izmantojamus līdzekļus. Uzņēmuma sortimentā ir 30 līdzekļi veļas, trauku, grīdu, logu, vannas istabu un tualešu tīrīšanai. PURENN darbība balstās uz mīlestību un cieņu pret Baltijas jūras un Ziemeļu dabu, tās maģiskumu un neapjaustajiem dārgumiem. Visos PURENN produktos tiek izmantotas ziemeļu dabas veltes, to aktīvās esences un eļļas. Papildu informācija: www.purenn.com

Pasaules Dabas Fonds ir Latvijā reģistrēta sabiedriskā organizācija, kas darbojas kopš 1991. gada. 2005. gadā organizācija tika reģistrēta kā nodibinājums ar nosaukumu "Pasaules Dabas Fonds". 2005. gadā Pasaules Dabas Fonds noslēdza sadarbības līgumu ar pasaulē ietekmīgāko dabas aizsardzības organizāciju - WWF. Vienotu mērķu sasniegšanai Pasaules Dabas Fonds un WWF īsteno kopīgas kampaņas un projektus.
 
2017.gada sākumā Pasaules Dabas Fonds un ekoloģisko mājas un sadzīves tīrīšanas līdzekļu ražotājs “Purenn” noslēdza sadarbības līgumu.
© PURENN Palielināt