Tik tiešām - kāds sakars videi un vīnam? | WWF Latvia

Tik tiešām - kāds sakars videi un vīnam?Publicēts 11 jūnijs 2018   |  
Vīnogu lauki Austrālijā
© Global Warming Images / WWF
Turpinot publisko diskusiju ciklu “Kāds sakars?”, aicinām uz sarunu par vīnu, kura ražošana, atzīsim, nav pirmo tēmu lokā, kad iedomājamies par vides problēmām. Taču vīna ražošana kā viena no lauksaimniecības nozarēm, ir nesaraujami saistīta ar apkārtējās vides izmaiņām, un vienlaikus vīnogu audzēšana bieži iet roku rokā arī ar intensīvu pesticīdu un citu vielu lietošanu.

Lai mestu tiltus, šoreiz uz sarunu esam aicinājuši uzņēmuma Noble Wine vīnzini Ronaldu Pētersonu. Viņš sniegs savu ieskatu tajā, kā vide un tās izmaiņas ietekmē vīna industriju visā pasaulē.

Diskusijas norises vieta: Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs (zināms arī kā Norden) Marijas ielā 13/3, Berga Bazārā. Lai mēs varētu plānot optimālo krēslu skaitu un galda klājumu, lūdzam savu dalību sarunai reģistrēt šeit https://ej.uz/6znm

Laiks: 13. jūnijs, trešdiena, 18:00

Atgādinām, ka cikla “Kāds sakars” ietvaros Pasaules Dabas Fonds Latvijā sadarbībā ar Ziemeļvalstu Ministru padomes biroju Latvijā aicina sabiedrību iesaistīties sarunās, kur galda vienā pusē sēž vide, otrā – sfēra, kura sākotnēji nešķiet saistīta ar vidi, ja vien neiedziļinās. “Kāds sakars?” diskusijas notiek reizi mēnesī, lai savestu kopā dažādu nozaru pārstāvjus un lai diskusijas par vidi iznestu ārpus aktīvo “zaļo” burbuļa.
Vīnogu lauki Austrālijā
© Global Warming Images / WWF Palielināt

komentāri

blog comments powered by Disqus