Nostaigātie soļi un vide pilsētā - kāds sakars? | WWF Latvia

Nostaigātie soļi un vide pilsētā - kāds sakars?Publicēts 10 jūlijs 2018   |  
Aleksandra iela (tagad Brīvības) Rīgā 19. - 20. gadsimta mijā
© Latvijas Nacionālā bibliotēka
Kā vide var ietekmēt to, vai kāds Rīgas centra namos gribēs īrēt telpas savam veikalam? Mēģinot atbildēt ātri, vienā teikumā – jāsaka, ka, ja vide ir piemērota pārsvarā, lai pārvietotos ar auto, naudas tērēšana ielu kafejnīcās un veikalos ir sarežģītāka. Un, lai arī ir daļa zaļo, kas uzskata, ka pilsētā nekādas vides nav un atsevišķi koki ir vien atsevišķi koki, mums tomēr šķiet, ka arī tie daži nieki atgādina cilvēkam par pasauli tur ārā. Lai runātu par vides lomu pilsētā jau konkrētāk, esam uz sarunu aicinājuši pilsētplānotāju un arhitektu Tomu Kokinu.
 
Runāsim par to, kā vide ietekmēs to, vai kāds gribēs pa Rīgas ielām staigāt. Tāpat arī meklēsim atbildes uz jautājumu – kāda jēga no tā, ka cilvēkiem gribas staigāt pa pilsētu? Pasākuma pirmajā daļa iecerēta Toma Kokina prezentācija, kam sekos brīva diskusija ar dalībniekiem.
 
Diskusijas norises vieta: Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs (zināms arī kā Norden) Marijas ielā 13/3, Berga Bazārā. Lai mēs varētu plānot optimālo krēslu skaitu un galda klājumu, lūdzam savu dalību sarunai reģistrēt šeit https://ej.uz/6znm
 
Laiks: 12. jūlijs, ceturtdiena, 18:00
Atgādinām, ka cikla “Kāds sakars?” ietvaros Pasaules Dabas Fonds Latvijā sadarbībā ar Ziemeļvalstu Ministru padomes biroju Latvijā aicina sabiedrību iesaistīties sarunās, kur galda vienā pusē sēž vide, otrā – sfēra, kura sākotnēji nešķiet saistīta ar vidi, ja vien neiedziļinās. 

“Kāds sakars?” diskusijas notiek reizi mēnesī, lai savestu kopā dažādu nozaru pārstāvjus un lai diskusijas par vidi iznestu ārpus aktīvo “zaļo” burbuļa.
Aleksandra iela (tagad Brīvības) Rīgā 19. - 20. gadsimta mijā
© Latvijas Nacionālā bibliotēka Palielināt

komentāri

blog comments powered by Disqus