Aicina uz videi draudzīgas mežsaimniecības semināru | WWF Latvia

Aicina uz videi draudzīgas mežsaimniecības semināruPublicēts 24 oktobris 2018   |  
Pasaules Dabas Fonda mērķis ir apturēt un novērst meža degradāciju.
© Edīte Husare
Šo sestdien, 27. oktobrī, ikvienam interesentam ir iespēja pievienoties bezmaksas semināram par videi draudzīgu mežsaimniecību. Semināru organizē Pasaules Dabas Fonds (PDF), Mežsaimniecības demonstrējumu teritorija “Pūpoli” un Meža konsultāciju pakalpojumu centrs (MKPC).

Semināra pirmā daļa pasākuma dalībnieki varēs uzzināt par meža nozares aktuālajām tēmām. Par Eiropas Savienības atbalstu meža īpašniekiem informēs MKPC Rīgas reģionālās nodaļas mežsaimniecības konsultante Rita Daščiora. Savukārt Latvijas Ornitoloģijas biedrības (LOB) valdes priekšsēdētājs Viesturs Ķerus pastāstīs, par to kā iespējams īstenot mežirbei draudzīgu meža apsaimniekošanu. Par Āfrikas cūku mēri un tā ierobežošanas iespējām informēs Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Austrumzemgales pārvaldes inspektore Ingūna Vidnere. SIA „BSW Latvia” iepirkumu daļas vadītājs Juris Menniks klātesošajiem pastāstīs par koksnes cenām un tās ietekmējošajiem faktoriem. Semināra pirmo daļu noslēgs PDF direktors Jānis Rozītis, kurš iepazīstinās ar nekailciršu mežsaimniecības pamatiem, kā arī pieredzi demonstrējumu teritorijās.

Semināra otrajā daļā demonstrējumu teritorijas „Pūpoli” pārvaldnieks Raimonds Mežaks aicinās iepazīties ar jaunajiem izlases un kopšanas ciršu demonstrējumu objektiem. Tostarp ar izlases cirti plantāciju mežā.
Semināra sākums plkst. 10.00. Norises vietas – Mežsaimniecības demonstrējumu teritorijas “Pūpoli” koordinātes: X 554841 Y 258224, Vecumnieku novads, Kurmenes pagasts. 

Lai pieteiktos, lūdzu rakstīt uz info@pdf.lv vai zvanīt uz PDF biroju - 67505640.

 
Pasaules Dabas Fonda mērķis ir apturēt un novērst meža degradāciju.
© Edīte Husare Palielināt

komentāri

blog comments powered by Disqus