What would you like to search for?

Ziņas un jaunumi

Zemes stundas 30 dienu izaicinājums

Gatavojoties Zemes stundai, aicinām iestāties par dabu un 28. februārī uzsākt Pasaules Dabas Fonda 30 dienu izaicinājumu, mainot ikdienas paradumus! Izaicini sevi un draugus!

Gatavojoties Zemes stundai, aicinām iestāties par dabu un 28. februārī uzsākt Pasaules Dabas Fonda 30 dienu izaicinājumu, mainot ikdienas paradumus!

Izaicini sevi un draugus!

Katru dienu no 28. februāra līdz Zemes stundai, 28. martam, savā Instagram profilā ievietosim 1 attēlu ar videi draudzīgu rīcību, kas tev ir tajā dienā jāpaveic. Izaicinājuma laikā dalies ar saviem panākumiem sociālajos tīklos, lietojot mirkļbirkas #balssplanetai, #klimatadraugs un ietagojot Pasaules Dabas Fondu. Tas var būt Instagram stāsts reizi dienā, unikāls ieraksts Facebook par sajūtām pirms un pēc izaicinājuma vai apķērīgas videi draudzīga dzīvesveida atziņas Twitter – saturs paliek tavā ziņā.

Atsaucīgākajam izaicinājuma dalībniekam pasniegsim Netflix dokumentālo filmu sērijasOur Planet” bērnu grāmatu. Grāmatas autori ir Metjū Miksmens un WWF ar Deivida Attenboro priekšvārdu. Tās krāšņās dabas ilustrācijas nevienu neatstās vienaldzīgu.

Šeit ir publiski pieejami un lietojami Zemes stundas 2020 materiāli, tai skaitā izaicinājums.

thumbnail_IMG_20200221_121120_963

“Mēs dzīvojam laikmetā, kurā savvaļas dzīvnieku populācijas piedzīvo satriecošu samazinājumu cilvēku attīstības, pārmērīgas nozvejas, mežu izciršanas un klimata pārmaiņu dēļ. Šī [Our Planet] sērija neļauj mums par to aizmirst.” – VOX.com

2020. gads ir starts jaunai desmitgadei. Šis gads ir izšķirīgs, jo pasaules līderi apspriedīs jaunus dabas daudzveidības mērķus nākamajiem 10 gadiem. Lai nākamā desmitgade būtu daudzsološa dabai un cilvēkiem, mums ir nepieciešama katra iesaiste. Latvijai nevajadzētu palikt malā, jo daba izzūd arī pie mums. Ikkatram Latvijas iedzīvotājam ir jāapņemas un jāiestājas par dabas vērtībām un tuvāko nākotni kampaņā #BalssPlanētai.

Zemes stundu atbalsta

 STAMP_RGB_LV_regular

DALIES!

Palīdzi mums izplatīt šo ziņu