Brīvprātīgais darbs | WWF Latvia

Brīvprātīgais darbs rel=
Brīvprātīgais darbs Pasaules Dabas Fondā
© Pasaules Dabas Fonds

Pievienojies dabas aizsardzības kustībai!

Pasaules Dabas Fonda brīvprātīgo kustība ir lielākā dabas aizsardzības brīvprātīgo kustība Latvijā. Tā ir iespēja ikvienam ar savu gribasspēku, mērķtiecību un brīvo laiku iesaistīties nacionālās un starptautiskās dabas aizsardzības kampaņās un aktivitātēs.

Ko Tu vari darīt?

 • Piedalīties PDF rīkotajās akcijās - stāstot un izglītojot sabiedrību par PDF projektiem un aktivitātēm (atkarībā no konkrētā pasākuma, akcijas), reizēm iejūtoties Pandas talismana "ādā";
 • Darboties brīvā dabā dabas daudzveidības uzlabošanas aktivitātēs;
 • Fotografēt, rakstīt, veidot podkāstus un video, administrēt sociālos tīklus, palīdzēt ar IT risinājumu ieviešanu;
 • Veikt izpēti par dažādiem dabas aizsardzības jautājumiem, sagatavot un veikt aptaujas, piesaistīt finanses;
 • Organizēt pasākumus un kampaņas;
 • Administrēt sociālos tīklus, izplatīt un izvietot informāciju (skolā, darba vietā, internetā);
 • Palīdzēt ar tulkojumiem - uz un no dažādām valodām - galvenokārt WWF kampaņu apraksti, aicinājumi, rīkojumi, reizēm ar ES saistīti dokumenti;
 • Realizēt savu ideju;
 • u.c.
Tu vari vērsties pie mums arī ar savu ideju, bet mēs, Pasaules Dabas Fonda komanda, kopīgi to izskatīsim un palīdzēsim to realizēt!


Kā kļūt par brīvprātīgo?

Aizpildi Pasaules Dabas Fonda brīvprātīgā darba pieteikuma anketu - ej.uz/pievienojiesPDF. Pēc veidlapas aizpildīšanas Tu tiksi pievienots Facebook grupai "PDF Brīvprātīgie". Ja neesi reģistrējies Facebook, tad neuztraucies - savstarpēji komunicējam arī e-pastā. Parasti piedāvājumus brīvprātīgajiem izsūtām elektroniski uz e-pastiem un/vai Facebook grupā, un tad, katrs pēc saviem ieskatiem un spējām, var atsaukties aicinājumam un palīdzēt! 

Droši dalies ar anketu, aicinot savus draugus, ģimeni un kolēģus mums pievienoties!

Pirms anketas aizpildīšanas, lūdzu, iepazīsties ar PDF Brīvprātīgā darba principiem (zemāk).

Plašākai informācijai: tālr. 67505640
vai e-pasts brivpratigais@pdf.lv
 

Kļūstot par Pasaules Dabas Fonda brīvprātīgo, Tev jāievēro šādi principi:


Tava iesaistīšanās organizācijas darbā ir atkarīga no Tevis, tāpēc – jo lielāka būs Tava vēlme iesaistīties un izrādītā iniciatīva, jo atbildīgāku darbu Tev uzticēsim.

Kļūstot par Pasaules Dabas Fonda brīvprātīgo, Tu pārstāvi organizāciju. Mēs ceram, ka ikdienā iespēju robežās centies demonstrēt ilgtspējīgu dzīvesveidu un centies ievērot padomus, ko sniedzam citiem!

Pievienojies lielākajai dabas aizsardzības brīvprātīgo kustībai Latvijā!

 
	© Margot L'hermite / WWF-France

Brīvprātīgā darba likums

Likumā teikts: par brīvprātīgo darbu uzskatāms bezatlīdzības darbs vai pakalpojumu sniegšana, ko veic fiziskā persona, nestājoties ar biedrību vai nodibinājumu darba tiesiskajās attiecībās, un kas ir vērsts uz biedrības vai nodibinājuma statūtos noteiktā mērķa sasniegšanu.

Pasaules Dabas Fonds ir nodibinājums, kura mērķis ir dabas aizsardzība. Ar mūsu statūtiem iespējams iepazīties PDF birojā.

Pēc Tava pieprasījuma par brīvprātīgā darba veikšanu noslēdzams rakstveida līgums, norādot veicamo darbu un tā izpildes termiņu.

Darbs dabā!

 • 
	© Pasaules Dabas Fonds
  Piedalies dabas daudzveidības uzlabošanas darbos, strādājot brīvā dabā!
  Uzzini vairāk!