Brīvprātīgais darbs | WWF Latvia

Brīvprātīgais darbs rel=
Brīvprātīgais darbs Pasaules Dabas Fondā
© Pasaules Dabas Fonds

Piedalies dabas aizsardzībā!

Iesaisties Pasaules Dabas Fonda brīvprātīgo kustībā - sniedz savas zināšanas un prasmes, pieredzi un laiku iesaistoties dabas aizsardzības atbalsta akcijās un aktivitātēs.

Ko Tu vari darīt?

  • Palīdzība PDF rīkotajās akcijās - stāstot un izglītojot iedzīvotājus par PDF projektiem un aktivitātēm (atkarībā no konkrētā pasākuma, akcijas), reizēm iejūtoties Pandas talismana "ādā".
  • Palīdzība birojā, dažādi tehniskie darbi - palīdzēt izgriezt, ielīmēt, aiznest utt.
  • Palīdzība ar tulkojumiem - uz un no dažādām valodām - galvenokārt tie ir WWF kampaņu apraksti, aicinājumi, rīkojumi, reizēm ar ES aktivitātēm saistīti dokumenti.

Ir vēl daudz un dažādu citu veidu, kā ar brīvprātīgo darbu palīdzēt! Katrs pats var izdomāt, ko gribētu darīt, savukārt Pasaules Dabas Fonda komanda ir gatava to kopīgi izskatīt un tuvināt realizācijai!


Kā kļūt par brīvprātīgo?

Aizpildi Pieteikuma anketu. Aizpildīto anketu sūtīti uz brivpratigais@pdf.lv. Pirms anketas aizpildīšanas, lūdzu, iepazīsties ar PDF Brīvprātīgā darba principiem (zemāk).

Parasti lūgumus pēc palīdzības PDF izsūta elektroniski uz e-pastiem un/vai Facebook grupā, un tad, katrs pēc saviem ieskatiem un spējām, var atsaukties aicinājumam un palīdzēt! 

Sīkākai informācijai: tālr. 67505640
vai e-pasts brivpratigais@pdf.lv

 

Kļūstot par Pasaules Dabas Fonda brīvprāti, lūdzam Tevi ievērot šādus principus:


Tava iesaistīšanās organizācijas darbā ir atkarīga no Tevis, tāpēc – jo biežāk nāksi ar savu iniciatīvu un pierādīsi sevi kā uzticamu palīgu, jo vairāk atbildīgāku darbu Tev uzticēsim;

Kļūstot par Pasaules Dabas Fonda brīvprāti, Tu pārstāvi organizāciju. Mēs ceram, ka ikdienā iespēju robežās centies demonstrēt videi draudzīgu dzīvesveidu un centies ievērot padomus, ko sniedzam citiem!

Facebook brīvprātīgo grupa

Jaunumi, lūgumi par veicamajiem darbiem & iespēja satikt citus Pasaules Dabas Fonda brīvprātīgos - Facebook PDF brīvprātīgo grupā.

Pirms pievienojies grupai, lūdzu, aizpildi pieteikuma anketu!
 

Brīvprātīgā darba likums

Likumā rakstīts: par brīvprātīgo darbu uzskatāms bezatlīdzības darbs vai pakalpojumu sniegšana, ko veic fiziskā persona, nestājoties ar biedrību vai nodibinājumu darba tiesiskajās attiecībās, un kas ir vērsts uz biedrības vai nodibinājuma statūtos noteiktā mērķa sasniegšanu.

Pasaules Dabas Fonds ir nodibinājums, kura mērķis ir dabas aizsardzība. Ar statūtiem, ja vēlies, iespējams iepazīties PDF birojā.

Pēc Tava pieprasījuma par brīvprātīgā darba veikšanu noslēdzams rakstveida līgums, norādot veicamo darbu un tā izpildes termiņu, tāpēc, ja vēlies – varam šādu sagatavot.

Darbs dabā!

  •  
	© Pasaules Dabas Fonds
    Piedalies dabas aizsardzības brīvdienās & palīdzi atjaunot biotopus Latvijā!
    Uzzini vairāk!