PDF izsludina konkursu Klimata vēstnieks | WWF Latvia

PDF izsludina konkursu Klimata vēstnieksPublicēts 05 februāris 2019   |  
Klimata vēstnieks, 2019
© Pasaules Dabas fonds
Visā pasaulē arī šogad, 30. martā, no plkst. 20.30 līdz 21.30, tiks svinēta Zemes stunda – lielākā globālā akcija, kuras laikā visu valstu iedzīvotāji, uzņēmēji, organizācijas un institūcijas tiek aicinātas simboliski uz vienu stundu izslēgt elektrību, tā paužot savu atbalstu vides problēmu risināšanai.

Gatavojoties Zemes stundai, Pasaules Dabas fonds (PDF) vēlas izcelt tos labos piemērus sabiedrībā, kas mums rāda – kaut tikai nedaudz mainot savus ieradumus, ietekmi uz vidi var samazināt, un tas nav sarežģīti! Tāpēc arī šogad, izsludinot konkursu, tiks meklēts “Klimata vēstnieks”.

Organizatori skaidro, ka konkursā ir divas nominācijas, kurām var gan pieteikties pats, gan nominēt kādu līdzcilvēku. Nominācijai “Dabai draudzīga dzīvesveida vēstnieks” tiek aicināts pieteikt personu, kura ikdienā īsteno videi draudzīgu dzīvesveidu, savukārt otrai nominācijai - “Dabai draudzīga dzīvesveida vēstnieks sabiedrībā”, personu, kura ir guvusi būtiskus panākumus videi draudzīgu iniciatīvu īstenošanā, iesaistot sabiedrību.

Motivēti pieteikumi brīvā formā vai aizpildot anketu vietnē ej.uz/vestnieks tiek gaidīti līdz šī gada 10. martam uz e-pastu info@pdf.lv. Katras nominācijas uzvarētājs iegūs dāvanu karti 500 eiro vērtībā aktīvās atpūtas inventāra veikalā “Ceļotājs”. Konkursa uzvarētāji tiks godināti Zemes stundai veltītā koncertā 30. martā Rīgā.

Arī šogad Zemes stunda Latvijā notiek ar “Tetra Pak” atbalstu. Tās norisi Latvijā organizē Pasaules Dabas fonds, bet akciju pasaulē koordinē vadošā vides organizācija WWF
Klimata vēstnieks, 2019
© Pasaules Dabas fonds Palielināt

LEJUPIELĀDEI

komentāri

blog comments powered by Disqus