Mežs ir mājas. Kā cilvēks var palīdzēt Latvijas mežiem? Aicinām uz diskusiju 11. decembrī | WWF Latvia

Mežs ir mājas. Kā cilvēks var palīdzēt Latvijas mežiem? Aicinām uz diskusiju 11. decembrīPublicēts 09 decembris 2019   |  
Mežs ir mājas
© Latvijas Ornitoloģijas biedrība
Lai dalītos ierosmēs, kā pilsoniskās aktivitātes un privātas iniciatīvas var palīdzēt saglabāt Latvijas kā mežu zemes statusu, trešdien, 11. decembrī, Rīgā notiks ekspertu diskusija “Mežs ir mājas. Kā cilvēks var palīdzēt Latvijas mežiem?”.
 
Meži ir dzīvotne daudzām dzīvnieku, augu un citām sugām. Bagātīga sugu daudzveidība labvēlīgi ietekmē ekosistēmu, turklāt meži regulē klimatu, vienlaikus mazinot augsnes eroziju un regulējot ūdens plūsmu. Jo vecāki meži, jo to nozīme visu šo procesu norisē ir lielāka. Un, jo vecāki meži, jo daudzveidīgāks to sastāvs, tajā skaitā mežā neiztrūkst mirušu koku,” uzsver Latvijas Ornitoloģijas biedrības valdes priekšsēdētājs Viesturs Ķerus. 
 
Sarunā piedalīsies Pasaules Dabas Fonda vadītājs Latvijā Jānis Rozītis un PDF meža apsaimniekošanas demonstrējumu teritorijas "Pūpoli" pārvaldnieks Raimonds Mežaks, Latvijas Dabas fonda pārstāvji Lelde Eņģele un Jānis Ķuze. Sarunu moderēs Latvijas Ornitoloģijas biedrības valdes priekšsēdētājs Viesturs Ķerus.
 
Diskusijas noslēgumā notiks Latvijas Ornitoloģijas biedrības biedru 2019. gada fotokonkursa “Dzīvība mirušos kokos: putni” uzvarētāju sumināšana. 
 
Diskusija notiks trešdien, 11. decembrī, no plkst. 18.00 līdz plkst. 20.00 Latvijas Ornitoloģijas biedrības telpās, Rīgā, Skolas ielā 3, 4. stāvā. Aicināts ikviens interesents. Ieeja par ziedojumiem.

Saite uz pasākumu Facebook.
Mežs ir mājas
© Latvijas Ornitoloģijas biedrība Enlarge

komentāri

blog comments powered by Disqus