Pirmā Aizstāvības akadēmijas nodarbība – 16. janvārī | WWF Latvia

Pirmā Aizstāvības akadēmijas nodarbība – 16. janvārīPublicēts 14 janvāris 2021   |  
Zoom ,virtuālā tikšanās, seminārs, prezentācija
© Nick Morrison / Unsplash
Jau šo sestdien, 16. janvārī, 26 jaunie vides aizstāvības advokāti no visas Latvijas tiksies uz pirmo nodarbību mācību kursā Aizstāvības akadēmija, kur tie attīstīs sevi par vēl zinošākām un spilgtākām personībām, aizstāvot savas tagadējās un nākotnes vides intereses. Atbalstu jauniešiem sniegs 5 talantīgi un iedvesmojoši mentori – Daina Damberga, Krista Beļajevskova, Lija Indāne, Sintija Tarasova un Terēze Vaivode.

Aizstāvības akadēmija ir unikāls teorētisku un praktisku 6 nodarbību kurss, kurā jauniešiem tiks attīstītas prasmes, lai aizstāvētu savas nākotnes vajadzības, līdzdarbojoties klimata un dabas krīžu mazināšanā.

Apsveicam uzņemtos mācību kursa dalībniekus un novēlam izdošanos!
 
Alvīne Paštore
 
Gerda Miezere
 
Kristiāna Pētersone
 
Patrīcija Kleinberga
 
Amanda Tāraude
 
Ieva Pauniņa
 
Laura Jaunākā
 
Santa Sniķere
 
Anete Andersone
 
Izolde Gūtmane
 
Laura Kristīne Anšance
 
Šarlote Simsone
 
Anna Fiļipenoka
 
Katrīna Golubicka
 
Liene Mazulāne
 
Viktorija Andersone
 
Anna Lankovska
 
Keita Bļodniece
 
Linda Kamola
 

 
Betija Elīza Lāce
 
Kitija Kere
 
Marija Katrīna Dambe
 

 
Elizabete Vegnere
 
Konstance Krieviņa
 
Monta Heidemane
 

 

Tāpat gada izskaņā ar Aizstāvības akadēmijas ievadsemināriem esam apmeklējuši 16 izglītības iestādes, stāstot par vides aizsardzības aktualitātēm un iespējamiem risinājumiem, kritisko domāšanu un argumentāciju. Aizsniedzot 265 jauniešus un pedagogus, esam izpelnījušies lielisku vidējo vērtējumu par semināra saturu - vidējā atzīme visās iestādēs ir 8.74/10 balles.

16 izglītības iestādes, kurās sniedzām ieskatu vides aizsardzības aktualitātēs un interešu aizstāvības argumentācijas prasmēs jauniešiem, ir: RTU Dizaina Tehnoloģiju institūts, Ventspils 2. vidusskola, Ādažu vidusskola, Daugavpils 17. vidusskola, Balvu Valsts ģimnāzija, Lielvārdes novada Jauniešu dome, Valmieras Valsts ģimnāzija, Limbažu jauniešu centrs, Pļaviņu novada ģimnāzija, V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola, Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskola, Tukuma Raiņa ģimnāzija, Ventspils 4. vidusskola, Ādažu Brīvās Valdorfa skola, Priekules vidusskola un Daugavpils Būvniecības tehnikums.

Projekta ietvaros 3 gadu laikā Pasaules Dabas Fonds organizēs ikgadēju Aizstāvības akadēmiju un Vasaras skolu, veiks pētījumu par jauniešu interesēm un to uzskatiem par vides prioritātēm Latvijas lēmumpieņēmēju dienaskārtībā nākamo 10 gadu laikā, kā arī apmeklēs mācību iestādes un jauniešu centrus.

Projektu ”Jauniešu līdzdalības veicināšana un stiprināšana interešu aizstāvībā” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”. Plašāka informācija par Aktīvo iedzīvotāju fondu: www.activecitizensfund.lv.
 
Zoom ,virtuālā tikšanās, seminārs, prezentācija
© Nick Morrison / Unsplash Enlarge
Sintija Tarasova, AIF, mentors, akadēmija
© Pasaules Dabas Fonds Enlarge
Daina Damberga, AIF, mentors, akadēmija
© Pasaules Dabas Fonds Enlarge
Krista Beļajevskova, AIF, mentors, akadēmija
© Pasaules Dabas Fonds Enlarge
Terēze Vaivode, AIF, mentors, akadēmija
© Pasaules Dabas Fonds Enlarge
Lija Indāne, AIF, mentors, akadēmija
© Pasaules Dabas Fonds Enlarge

komentāri

blog comments powered by Disqus