What would you like to search for?

Ziņas un jaunumi

Sākusies pieteikšanās “Aizstāvības akadēmijas" Vasaras skolai

Projekta "Aizstāvības akadēmija" Vasaras skolā tikai 20 jauniešiem vecumā no 15 līdz 25 gadiem no visas Latvijas būs iespēja pilnveidot zināšanas par pilsonisko aktivitāti, vides aizsardzības jautājumiem, kā arī attīstīt kritiskās domāšanas un argumentācijas prasmes sadarbībā ar dažādu nozaru ekspertiem un sabiedrībā zināmām personībām savas nākotnes interešu aizstāvībai, līdzdarbojoties klimata un dabas krīžu mazināšanā. Tā ir aktīva līdzdarbošanās 2 dienu garumā. Pasākuma mērķis – labi pavadīt laiku, iegūt jaunas zināšanas un iedvesmoties lieliem nākotnes plāniem.

Pieteikties Vasaras skolai var līdz 17. jūlijam, aizpildot elektronisko anketu.

Pasākums notiks Rīgā (vieta tiks precizēta) no 29. jūlija (sestdiena) plkst. 10:00 līdz 30. jūlija (svētdiena) plkst. 16:00. Dalība Vasaras skolā ir bezmaksas. Nakšņošanas un sabiedriskā transporta izmaksas uz un no pasākuma tiks nosegtas. Ēdināšana tiks apmaksāta un notiks uz vietas.

Vasaras skolā tās dalībniekiem būs iespēja tuvāk iepazīties ar šādiem jautājumiem:
  • vides aizsardzības aktualitātes;
  • pilsoniskā līdzdalība un iesaiste lēmumu pieņemšanas procesos;
  • kritiskā domāšana, argumentācija un debates (sadarbībā ar Latvijas Debašu asociāciju "Quo Tu Domā");
  • vides nevalstiskās organizācijas un to loma pārmaiņu radīšanā u.c.

Dalībniekiem būs jāuzrāda (jāpaņem līdzi izdrukāts):
1. vecāku vai aizbildņu apliecinājums par ierašanos uz Vasaras skolu (nepilngadīgām personām);
2. obligāti jāsaglabā visi sabiedriskā transporta čeki un biļetes vai citi dokumenti, kas saistīti ar ierašanos uz un no Vasaras skolas.

Apmācību kurss “Aizstāvības akadēmija” īstenots projektā “Jauniešu līdzdalības veicināšana un stiprināšana interešu aizstāvībā”. Projekta mērķis ir veicināt jauniešu ticību savām spējām ietekmēt norises valstī un attīstīt prasmes, kas nepieciešamas pilsoniski aktīvai personībai.

Projektu ”Jauniešu līdzdalības veicināšana un stiprināšana interešu aizstāvībā” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”. Plašāka informācija par Aktīvo iedzīvotāju fondu: www.activecitizensfund.lv.

DALIES!

Palīdzi mums izplatīt šo ziņu