What would you like to search for?

KĻŪSTI PAR BRĪVPRĀTĪGO
© Laura Karlin / WWF Finland

Mums ikdienā ir nepieciešama palīdzība gan ikdienišķu uzdevumu izpildē, gan jaunu iniciatīvu sagatavošanā un īstenošanā. Brīvprātīgais darbs ir iespēja ikvienam ar savu gribasspēku, mērķtiecību un brīvo laiku iesaistīties nacionālās un starptautiskās dabas aizsardzības kampaņās un aktivitātēs.

KĀ KĻŪT PAR BRĪVPRĀTĪGO?

Aizpildi Pasaules Dabas Fonda brīvprātīgā darba pieteikuma anketu - ej.uz/pievienojiesPDF. Pēc veidlapas aizpildīšanas pievienojies Facebook grupai "PDF Brīvprātīgie". Ja neesi reģistrējies Facebook, tad neuztraucies - savstarpēji komunicējam arī e-pastā un speciāli šim mērķim paredzētā Whatsapp sarakstē.

Katrs pēc saviem ieskatiem un spējām var atsaukties aicinājumam un palīdzēt, kā arī nākt klajā ar savu iniciatīvu!

Droši dalies ar anketu, aicinot savus draugus, ģimeni un kolēģus mums pievienoties!

Vēlos pievienoties
Tava iesaistīšanās organizācijas darbā ir atkarīga no Tevis, tāpēc – jo lielāka būs Tava vēlme iesaistīties un izrādītā iniciatīva, jo atbildīgāku darbu Tev uzticēsim.
© Pasaules Dabas Fonds

Aicinām pietiekties arī brīvprātīgajam darbam dzīvnieku glābšanai akūtu naftas noplūžu gadījumos.

PIESAKIES ŠEITKļūstot par Pasaules Dabas Fonda brīvprātīgo, Tu pārstāvi organizāciju. Mēs ticam, ka arī ikdienā Tu centies īstenot videi draudzīga dzīvesveida pamatprincipus un ievērot padomus, ko kopā sniedzam citiem!

KO TU VARI DARĪT?
  • Piedalīties mūsu rīkotajās akcijās - stāstot un izglītojot sabiedrību par mūsu projektiem un aktivitātēm, reizēm iejūtoties Pandas talismana "ādā";

  • Strādāt dažādās vietās Latvijā dabas daudzveidības uzturēšanas aktivitātēs;

  • Fotografēt, rakstīt, veidot podkāstus un video, administrēt sociālos tīklus, palīdzēt ar IT risinājumu ieviešanu;

  • Veikt izpēti par dažādiem dabas aizsardzības jautājumiem, sagatavot un veikt aptaujas;

  • Organizēt pasākumus un kampaņas;

  • Izplatīt un izvietot informāciju (skolā, darba vietā, internetā);

  • Palīdzēt ar tulkojumiem - uz un no dažādām valodām - galvenokārt WWF kampaņu apraksti, aicinājumi, rīkojumi, reizēm ar Eiropas Savienību saistīti dokumenti;

  • Sagatavot projektus un realizēt savu ideju!


Tu vari vērsties pie mums arī ar savu ideju, bet mēs, Pasaules Dabas Fonda komanda, kopīgi to izskatīsim un palīdzēsim Tev to realizēt!

BRĪVPRĀTĪGĀ DARBA LIKUMS

Likumā teikts, ka par brīvprātīgo darbu uzskatāms bezatlīdzības darbs vai pakalpojumu sniegšana, ko veic fiziskā persona, nestājoties ar biedrību vai nodibinājumu darba tiesiskajās attiecībās, un kas ir vērsts uz biedrības vai nodibinājuma statūtos noteiktā mērķa sasniegšanu.

Pasaules Dabas Fonds ir nodibinājums, kura mērķis ir dabas aizsardzība. Ar mūsu statūtiem iespējams iepazīties birojā.

Pēc savstarpējas vienošanās par brīvprātīgā darba veikšanu noslēdzams rakstveida līgums, norādot veicamo darbu un tā izpildes termiņu.