What would you like to search for?

Ziņas un jaunumi

10 idejas videi draudzīgiem Ziemassvētkiem

Pasaules Dabas Fonds piedāvā desmit idejas, kā svētku laikā mazinātu negatīvo ietekmi uz vidi, gatavojoties svētkiem savlaicīgi un pārdomāti. Līdz pat Ziemassvētkiem Pasaules Dabas Fonda sociālo tīklu vietnēs Facebook un Instagram ikviens varēs uzzināt noderīgus ieteikumus un vairot radošas, videi draudzīgas idejas, daloties arī ar saviem piemēriem. Aktīvākais dalībnieks saņems īpašu balvu.

“Ziemassvētkiem nav jābūt patēriņa svētkiem. Tieši pretēji — Ziemassvētki ir brīdis, kad mēs varam atjaunot saikni ar dabu, domājot par savām rīcībām vai ejot dabā atbildīgi. Jāatceras, ka katrs mūsu iztērētais eiro ir tāds kā balsojums par to, kādu vēlamies redzēt mūsu pasauli. Nereti, lai padarītu svētku svinēšanu planētai draudzīgāku, vajadzīga tikai ideja, ” stāsta Elīna Pekšēna, Pasaules Dabas Fonda pārstāve. 

Pasaules Dabas Fonda sagatavotās 10 idejas rosina ikvienu praktizēt dabu un klimatu saudzējušus paradumus svētkos, kas ļaus izvairīties no papildu atkritumu radīšanas, neveicinās patēriņu, atbalstīs videi draudzīgos, vietējos pārtikas ražotājus, veicinās radošumu un atbildīgu maltīšu gatavošanu un rosinās izzināt dabas procesus ziemā. Kopā ar sociālo tīklu sekotājiem, kas dalīsies arī ar saviem piemēriem,  idejas vairos izpratni par atbildīgu Ziemassvētku svinēšanu!  


Plašāku ideju skaidrojumu varēs atrast Pasaules Dabas Fonda sociālo tīklu vietnēs. 

Facebook: https://www.facebook.com/PasaulesDabasFonds
Instagram: https://www.instagram.com/pasaulesdabasfonds/
 

DALIES!

Palīdzi mums izplatīt šo ziņu