What would you like to search for?

Ziņas un jaunumi

Pasaules Dabas Fonds meklē Klimata vēstnieku 2024

Gaidot ikgadējo starptautisko vides akciju Zemes stunda, kas šogad norisināsies 23. martā pulksten 20.30, Pasaules Dabas Fonds sadarbībā ar uzņēmumu Tetra Pak aicina pieteikties konkursam Klimata vēstnieks 2024. Šogad konkursa mērķis ir īpaši izcelt un godināt cilvēkus, kuri ikdienā skaļi runā par vides un klimata aktualitātēm un motivē sabiedrību līdzdarboties.

Konkursā var pieteikties vai tikt pieteikts ikviens Latvijas iedzīvotājs, kas ikdienā nebaidās runāt par vides un klimata aktualitātēm, motivē sabiedrību līdzdarboties, publiski aizstāv vides intereses, tādā veidā sniedzot ieguldījumu dabas aizsardzībā un vides problēmu risināšanā.   

Pieteikšanās ir izsludināta divās nominācijās:  
Klimata vēstnieks: balss savā apkaimē – var pieteikties vai tikt pieteikts ikviens Latvijas iedzīvotājs, kurš publiski runā par klimata un vides jautājumiem, iesaistot līdzcilvēkus savā apkaimē, pašvaldībā, darbavietā vai citviet.  
Klimata vēstnieks: balss sabiedrībā – var pieteikties vai tikt pieteikts ikviens Latvijas iedzīvotājs, kurš publiski runā un aicina līdzdarboties klimata un vides jautājumu risināšanā, iesaistot sabiedrību valsts vai starptautiskā līmenī.   

Pasaules Dabas Fonda Klimata programmas vadītāja Katrīna Madara Stadgale: “Mūsu vidū ir cilvēki, kuri savā ikdienā runā par vides un klimata jautājumiem, apzinoties, cik to risināšana šodien ir nozīmīga mūsu nākotnei. Šogad mēs vēlamies atrast un izcelt šīs balsis un pateikties par to, ka tās nepagurstoši atgādina, cik svarīga ir ikviena līdzdalība un iesaiste, lai kopā veidotu drošāku, stabilāku un ilgtspējīgāku nākotni mums visiem.“ 

Pieteikties klimata vēstnieka konkursam var līdz 2024. gada 6. martam (ieskaitot) vietnē: ej.uz/klimatavestnieks2024.  

Katras nominācijas uzvarētājs iegūs dāvanu karti 500 eiro vērtībā aktīvās atpūtas inventāra veikalā Ceļotājs. Konkursa uzvarētāji tiks godināti Zemes stundai veltītā pasākumā 23. martā. 

 

DALIES!

Palīdzi mums izplatīt šo ziņu