Zemes stundā aicina uz laikmetīgās mūzikas koncertu | WWF Latvia

Zemes stundā aicina uz laikmetīgās mūzikas koncertuPublicēts 21 marts 2019   |  
Zemes stundas koncerts
© Aija Krodere
Zemes stunda ir jāsvin! Mēs esam ieraduši piesaukt drūmus skaitļus un zīmēt dramatiskas nākotnes ainas. Tomēr Zemes stunda, kas, līdzīgi kā Jaunais gads, tiek svinēta teju visā pasaulē, ir labs apliecinājums tam, ka mēs, lai arī runājam tik daudz un dažādās valodās un pārstāvam dažādas kultūras pieredzes, tomēr spējam saprasties, kad runa ir par patiešām būtiskiem jautājumiem. Mums nav pieejama Planēta B! Tieši pateicoties Zemes stundai, klimata pārmaiņas no sarežģīta stāsta konferencēs un pētījumos, nu ir saprotama tēma arī pilīs un būdiņās. Un cilvēki aizvien aktīvāk pieprasa izlēmīgu rīcību arī no saviem politiķiem. To ir vērts svinēt!

Taču nu kārta dabas daudzveidībai. Pasaules Dabas fonds (PDF) visā pasaulē aicina valstis un iedzīvotājus sargāt vērtīgo, apzināties dabas daudzveidības samazināšanās draudus un galu galā, realizēt atbildīgu politiku, lai tik ierastos dabas sniegtos pakalpojumus varētu baudīt arī mūsu bērni.

Mēs aicinām cilvēkus pievienoties Zemes stundai visā Latvijā! Ikviens ir gaidīts – gan vienkārši izslēdzot gaismu un vien domās pievienojoties, gan arī iesaistoties dažādajos pašvaldību un organizāciju rīkotajos pasākumos. PDF, sadarbībā ar Tetra Pak, kā ik gadu, rīkos Zemes stundas koncertu. Šogad koncerts norisināsies Rīgā, Sūkņu stacijā. Pasākumā uzstāsies laikmetīgā džeza mūzikas trio Auziņš.Čudars.Arutyunyan kā arī mūziķis Vladislavs Nastaševs, kurš gan pagaidām vairāk pazīstams kā izcils režisors. Koncerta laikā tiks paziņoti arī konkursa Klimata vēstnieks uzvarētāji. Pateicoties Tetra Pak atbalstam, arī šogad vides un dabas draugus aicināsim uz koncertu bez maksas, taču, tā kā vienmēr visās telpās vietu skaits ir ierobežots, no rītdienas, 22. marta, plkst. 12.00, interesentiem būs pieejami ielūgumi biļešu tirdzniecības platformā bezrindas.lv. Atgādinām, ka ielūgumu skaits ir ierobežots.
Zemes stundas koncerts
© Aija Krodere Enlarge

komentāri

blog comments powered by Disqus