Arī šogad būs atbalsts vides interešu aizstāvībai | WWF Latvia

Arī šogad būs atbalsts vides interešu aizstāvībaiPublicēts 07 jūnijs 2019   |  
Dabas parks Pape
© Magda Jentgena
Pasaules Dabas Fonds (PDF) ir ieguvis Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu iepriekš izsludinātajā projektu konkursā virzienā NVO interešu aizstāvība. Tas nozīmē, ka PDF būs lielākas iespējas aizstāvēt vides intereses, ieguldot laiku un resursus problēmu izpētē, pozīciju sagatavošanā un aizstāvēšanā.

Apstiprinātā projekta mērķis ir sabiedriskā labuma vides interešu un ilgtspējīgas attīstības aizstāvība, kā arī labvēlīgas vides veidošana (tiesiski un institucionāli) ilgtspējīgas attīstības nodrošinājumam un sabiedrības informēšana par aktualitātēm ar vidi saistītajos jautājumos.

Praksē tas nozīmē strādāt ar brīvprātīgajiem un iesaistīt brīvprātīgā darba aktivitātes vēl jauniešus. Tāpat plānots izvērst sadarbību ar citām NVO gan vietējā, gan starptautiskā līmenī. Nozīmīgs vides interešu aizstāvības aspekts ir arī atzinumu sagatavošana par dažādām likumdošanas iniciatīvām.

Galvenās projekta aktivitātes būs vides interešu aizstāvība un līdzdalība valsts pārvaldes un pašvaldību darbā, iesaistoties politikas dokumentu un tiesību aktu izstrādē, ieviešanā un uzraudzībā. Tāpat arī svarīgi būs vienotas NVO pozīcijas atbalsts vides interešu un ilgtspējīgas attīstības aizstāvībai.

Projekta aktivitātēm būs iespējams sekot līdz PDF mājas lapā un organizācijas sociālajos tīklos.
Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Attēlu rezultāti vaicājumam “sabiedrības integrācijas fonds logo”
Dabas parks Pape
© Magda Jentgena Enlarge

komentāri

blog comments powered by Disqus