The WWF is run at a local level by the following offices...
- WWF Global
- Adria
- Argentina
- Armenia
- Australia
- Austria
- Azerbaijan
- Belgium
- Bhutan
- Bolivia
- Borneo
- Brazil
- Bulgaria
- Cambodia
- Cameroon
- Canada
- Caucasus
- Central African Republic
- Central America
- Chile
- China
- Colombia
- Croatia
- Democratic Republic of the Congo
- Denmark
- Ecuador
- European Policy Office
- Finland
- France
Ekoloģiskās pēdas nospiedums
Ekoloģiskās pēdas nospiedums ir hektāros izteikta zemes un ūdens platība, kas nepieciešama, lai nodrošinātu kādas ekonomikas vai cilvēka ilgtermiņa izdzīvošanu pie noteiktiem dzīves standartiem.
Mēs dzīvojam tā it kā mums katram būtu vismaz 6.1 hektāri
Ja visu bioproduktīvo teritoriju sadalītu uz pasaules iedzīvotāju skaitu, katram planētas iedzīvotājam visu viņa vajadzību apmierināšanai būtu atvēlēti 1.7 ha zemes. Taču Latvijā dzīvojam tā it kā mums katram būtu vismaz 6.1 ha.
Pēc 2017. gada datiem Latvijas ekoloģiskās pēdas nospiedums ir lielāks nekā vidēji Eiropas Savienībā (ES vidējā ekoloģiskā pēda ir 4.74 ha/iedz., Zviedrijā – 6.1 ha/iedz., Vācijā – 4.7 ha/iedz.) un arī lielāks nekā Lietuvai (5.9 ha/iedz.), bet mazāks nekā Igaunijai (7.2 ha/iedz.).
Latvijas ekoloģiskās pēdas nospieduma faktori
Lielākās vides slodzes saistās ar enerģijas ieguvi un pārtikas preču patēriņu. Vislielākā atkarība no fosilajiem resursiem ir vērojama transporta sektorā, taču mājokļa sektorā ir liels koksnes biomasas patēriņš. Savukārt lielākās pārtikas preču patēriņa slodzes ir uz aramzemēm, ganībām un zvejas teritorijām.