Aicinām skolas un jauniešu centrus pieteikties Aizstāvības akadēmijas ievadsemināram | WWF Latvia

Aicinām skolas un jauniešu centrus pieteikties Aizstāvības akadēmijas ievadsemināramPublicēts 05 novembris 2020   |  
Aizstāvības akadēmija
© Pasaules Dabas Fonds
Pasaules Dabas Fonds aicina skolas, arodvidusskolas, tehnikumus, koledžas, augstskolas un jauniešu centrus no visas Latvijas līdz 14. novembrim pieteikties “Aizstāvības akadēmijas” ievadsemināram.

Aizstāvības akadēmija” ir Latvijā vēl nebijušas teorētiskas un praktiskas 15-25 gadu vecu jauniešu apmācības par interešu aizstāvību vides jautājumos.

Piesakies šeit: ej.uz/PDFskolas2020

Tā ir iespēja tikai 10 mācību iestādēm šogad iepazīties ar aktuālākajiem vides jautājumiem un to iespējamajiem risinājumiem 2 mācību stundu garumā.

Semināra pirmajā daļā Pasaules Dabas Fonds sniegs ieskatu par publisko interešu praktisko aizstāvību, nevalstisko organizāciju lomu sabiedrībā nozīmīgu jautājumu risināšanā un pozitīvu pārmaiņu īstenošanā, veiksmīgas argumentācijas un kritiskās domāšanas pamatprincipiem. Savukārt otrajā daļā jauniešu uzdevums būt atklāt, kādas ir tipiskākās argumentācijas kļūdas, kas sarunā neļauj sasniegt vēlamo rezultātu.
 


Projektu “Jauniešu līdzdalības veicināšana un stiprināšana interešu aizstāvībā” finansiāli atbalsta Norvēģija, Islande un Lihtenšteina. EEZ un Norvēģijas granta apjoms ir 73 140.43 eiro.

Aizstāvības akadēmija
© Pasaules Dabas Fonds Enlarge

komentāri

blog comments powered by Disqus